Okná plné farieb

Plastové okná sú na Slovensku veľmi obľúbené. Nie je sa ani čomu čudovať, veď predstavujú ideálne spojenie praktickej stránky a tej vizuálnej. Už dávno nemusia byť plastové okná len biele. V súčasnej dobe, tak ako narastajú nároky zákazníkov, vzrástli aj možnosti nie len vo výbere profilov, či zasklenia, ale aj farieb. Na výber je veľké množstvo drevodekorov, ktoré drevo nenapodobňujú len farbou, ale aj štruktúrou. Zákazník si môže vybrať aj jednoliatu farbu, napríklad veľmi obľúbenú antracitovú alebo modrú, červenú a mnoho iných.

Povrch takýchto okien je pokrytý špeciálnou fóliou, ktorá napodobňuje rôzne druhy dreva, napríklad zlatý dub, mahagón, orech a iné. Výhodou takýchto okien je to, že aj napriek tomu, že pôsobia ako drevené, nemusíte sa o ne špeciálne starať, stačí ich podľa potreby len umyť. Nie je potrebný žiadny špeciálny náter. Fólie sú vytvorené tak, aby odolali UV žiareniu a náročným poveternostným podmienkam.

Takýmto spôsobom môžete doladiť exteriér aj interiér a vytvoriť tak príjemnú harmóniu medzi farbami. Okná môžete ladiť so strechou alebo s vonkajšou fasádou. Aj vo vnútri vášho domu si môžete okná doladiť s podlahou alebo s nábytkom. Fantázii sa medze naozaj nekladú. Okrem obojstrannej farby okien, si môžete zvoliť farbu iba z exteriéru a vo vnútri môžete mať okná biele. Takéto prevedenie je univerzálnejšie.

Okná plné farieb

Okná plné farieb

Okná plné farieb

Plastové okná sú na Slovensku veľmi obľúbené. Nie je sa ani čomu čudovať, veď predstavujú ideálne spojenie praktickej stránky a tej vizuálnej. Už dávno nemusia byť plastové okná len biele. V súčasnej dobe, tak ako narastajú nároky zákazníkov,…

Starostlivosť o rámy je tiež dôležitá

Starostlivosť o rámy je tiež dôležitá

Máte zaprášené a zožltnuté rámy a neviete ako na nich? My vám dáme pár rád ako sa efektívne o ne starať.

Ako využiť staré okno

Ako využiť staré okno

Dali ste si vymeniť okná a teraz neviete, čo s tými starými? Nemusíte ich vyhadzovať. Prinášame vám inšpiráciu... Vyrobte si z okna tabuľu kde môžete nechávať zaľúbené odkazy.

Ako bývať vo väčšom

Ako bývať vo väčšom

Malý priestor dokáže opticky zväčšiť aj obyčajné okno. Ak momentálne uvažujete aké okno si vybrať, volte vysoké a úzke okná, najlepšie siahajúce od stropu až po zem.

Meníme okná aj v zime

Meníme okná aj v zime

Chystáte sa na výmenu okien, ale odrádza vás blížiaca sa zima? Je pravda, že sezóna je už preč, ale výmenu neodkladajte na jar.

Naturálny dizajn je trendy!

Naturálny dizajn je trendy!

V súčasnej dobe je prírodný vzhľad čoraz populárnejší. Tento trend sa odzrkadlil už aj v úprave domácností. Nie je problém nájsť nábytok, či doplnky z prírodných materiálov alebo aspoň v naturálnom tradičnom štýle. Napríklad aj váš luster…

Prečo práve plastové

Prečo práve plastové

Výber okien je veľmi vážne rozhodnutie, ktoré môže ovplyvniť nie len spôsob údržby, ale aj ďalšie výdavky. Kvalitné okná vám vedia napríklad ušetriť financie a zároveň skrášliť priestory. Už nejakú dobu sa čo to hovorí o plastových oknách,…