Naturálny dizajn je trendy!

V súčasnej dobe je prírodný vzhľad čoraz populárnejší. Tento trend sa odzrkadlil už aj v úprave domácností. Nie je problém nájsť nábytok, či doplnky z prírodných materiálov alebo aspoň v naturálnom tradičnom štýle. Napríklad aj váš luster môže byť súčasťou natural vintage štýlu.

A čo s bielymi plastovými oknami, ktoré rušia prírodný vzhľad? Nebojte sa, aj plastové okná môžu pôsobiť ako drevené. Takýto dizajn okien pôsobí príjemne a okná sú od drevených takmer na nerozoznanie. Čoraz častejšie sa stretávame so zákazníkmi, ktorí chcú mať okná v dekore – imitácia drevo. Veľmi populárny je zlatý dub, či orech. V ponuke máme aj mahagón alebo tmavý dub. A navyše, ceny okien s dreveným dekorom sú prístupné každému.

Plastové okná s dreveným vzhľadom sa nehodia len do domu, či na vašu chatu. Obľubujú ich aj rôzne predajne a prevádzky. Napríklad kvetinárstvo s takýmito oknami pôsobí veľmi harmonicky.

A prečo by ste si mali vybrať plastové okná s dekorom dreva, keď môžete mať drevené okná? Výhody a nevýhody plastových okien nájdete TU.

Naturálny dizajn je trendy!

Okná plné farieb

Okná plné farieb

Plastové okná sú na Slovensku veľmi obľúbené. Nie je sa ani čomu čudovať, veď predstavujú ideálne spojenie praktickej stránky a tej vizuálnej. Už dávno nemusia byť plastové okná len biele. V súčasnej dobe, tak ako narastajú nároky zákazníkov,…

Starostlivosť o rámy je tiež dôležitá

Starostlivosť o rámy je tiež dôležitá

Máte zaprášené a zožltnuté rámy a neviete ako na nich? My vám dáme pár rád ako sa efektívne o ne starať.

Ako využiť staré okno

Ako využiť staré okno

Dali ste si vymeniť okná a teraz neviete, čo s tými starými? Nemusíte ich vyhadzovať. Prinášame vám inšpiráciu... Vyrobte si z okna tabuľu kde môžete nechávať zaľúbené odkazy.

Ako bývať vo väčšom

Ako bývať vo väčšom

Malý priestor dokáže opticky zväčšiť aj obyčajné okno. Ak momentálne uvažujete aké okno si vybrať, volte vysoké a úzke okná, najlepšie siahajúce od stropu až po zem.

Meníme okná aj v zime

Meníme okná aj v zime

Chystáte sa na výmenu okien, ale odrádza vás blížiaca sa zima? Je pravda, že sezóna je už preč, ale výmenu neodkladajte na jar.

Naturálny dizajn je trendy!

Naturálny dizajn je trendy!

V súčasnej dobe je prírodný vzhľad čoraz populárnejší. Tento trend sa odzrkadlil už aj v úprave domácností. Nie je problém nájsť nábytok, či doplnky z prírodných materiálov alebo aspoň v naturálnom tradičnom štýle. Napríklad aj váš luster…

Prečo práve plastové

Prečo práve plastové

Výber okien je veľmi vážne rozhodnutie, ktoré môže ovplyvniť nie len spôsob údržby, ale aj ďalšie výdavky. Kvalitné okná vám vedia napríklad ušetriť financie a zároveň skrášliť priestory. Už nejakú dobu sa čo to hovorí o plastových oknách,…