VEKA - SOFTLINE 82

1. Systém okenných profilov VEKA s viackomorovou geometriou (7 komôr v rámovom profile a 6 komôr v profile krídla) a inštalačná hĺbka 82 mm zabezpečujú energetickú účinnosť na najvyššej úrovni (v rozmedzí od energeticky úsporného až po pasívny dom). Pri použití zasklenia s koeficientom prestupu tepla Ug = 0,7 W/m2K a lineárnom koeficiente prenosu tepla ψg = 0,050 W/mK dosiahneme pre celé okno Uw = 0,91 W/m2K. Pri oknách s Ug = 0,4 W/m2K i ψg = 0,035 W/mK dosiahneme Uw = 0,7 W/m2K. Samotný profilový systém sa vyznačuje koeficientom Uf = 1,0 W/m2K.

2. Trojité alebo dvojité zasklenie s hrúbkou skla 24 až 52 mm vytvára možnosť zasklenia zárubní a krídel podľa individuálnych potrieb.

3. Hrúbka vonkajších stien profilu je 3 mm (s toleranciou 0,2 mm), t. j. parameter, ktorý spĺňa najvyššie normy RAL - „Trieda A*“ (PN-EN 12608).

4a. Štandardná verzia so systémom dvoch priliehavých tesnení (vonkajším a vnútorným). Kvalitný materiál zaručuje dlhú životnosť tesnení

4b. Štandardný variant s prídavným stredným tesnením je systémom troch tesnení (vonkajšieho, stredného a vnútorného) dokonale izolujúcich hluk, chlad, vlhkosť a prievan. Stredové tesnenie je bezpečne pripevnené k rámu.

5. Desaťročia testované, odporúčané oceľové výstuže VEKA zabezpečujú vynikajúcu statiku, dlhodobé zabezpečenie funkcie okna a ochranu proti vlámaniu. V ráme je komora s uzavretou oceľovou výstužou, zatiaľ čo v krídle - s otvorenou dvojito zloženou výstužou.

6. Klasický dizajn s vyváženými proporciami. Tlmený, neutrálny vzhľad a vonkajšie obrysy, ktoré sa hodia prakticky k akejkoľvek fasáde. Profily vhodné na ohýbané oblúky. Na výber je jeden z troch typov výstuh: vnútorná, vonkajšia, lepená alebo deliaca konštrukciu okna.

7. Bohatá škála farieb a povrchových úprav: odolná, krásna biela (profil farbený v hmote) alebo dyhy s jednotnou farbou (vrátane matných), ako aj fólie v imitácii dreva a kovu (napríklad hliník). Dyhované jednostranné a obojstranné profily. Povrchová štruktúra hladká alebo pórovitá. Celkovo niekoľko desiatok variantov.

8. Čierne, sivé alebo karamelové tesnenia prispôsobené povrchovej úprave profilu - zlepšujú estetiku okien.

9. Hladké, ľahko udržiavateľné a bezúdržbové profilové povrchy vyrobené z kvalitného PVC - materiálu, ktorý je takmer 100 % recyklovateľný.

10. Spoľahlivé upevnenie skla v profile do hĺbky 25 mm znižuje kondenzáciu pary na skle a odháňa nežiadaných hostí.

11. Univerzálna, široká oblasť použitia: na výrobu okien, okenných dverí, posuvných a vstupných dverí inštalovaným v starých i nových budovách.

12. Kompatibilita so všetkými značkovými kovaniami dostupnými na trhu vrátane kovaní proti vlámaniu. 13, Široký výber doplnkov a príslušenstva, ako sú parapety a podparapetné profily, roletové skrinky, spojky, výstuže, nástenné konzoly atď.

VEKA - SOFTLINE 82

VEKA - SOFTLINE 82

VEKA - SOFTLINE 82

Trojité alebo dvojité zasklenie s hrúbkou skla 24 až 52 mm vytvára možnosť zasklenia zárubní a krídel podľa individuálnych potrieb.

IDEAL 8000 od Aluplastu

IDEAL 8000 od Aluplastu

IDEAL 8000 je kombináciou najnovších technických riešení pri dosahovaní nadpriemerných vlastností zaručujúcich teplo, ticho a výnimočnú estetiku okna. Je to ideálna ponuka pre všetkých, ktorí očakávajú pohodlie bývania na najvyššej úrovni.

IDEAL 7000 od Aluplastu

IDEAL 7000 od Aluplastu

Rad profilov IDEAL 7000 je súčasťou novej ponuky zameranej na energeticky úsporné stavby. Inštalačná hĺbka 85 mm a šesťkomorová profilová štruktúra zaručujú nadpriemerné tepelné izolačné vlastnosti.

IDEAL 4000 od Aluplastu

IDEAL 4000 od Aluplastu

Univerzálne použiteľný systém IDEAL 4000 sa hodí k modernej architektúre novostavieb bytových či rodinných domov, ako aj pri rekonštrukciách.