IDEAL 4000 od Aluplastu

Silná profilová konštrukcia s hĺbkou 70 mm a veľké komory pre oceľové výstuže zaručujú optimálne statické parametre a umožňujú konštrukciu veľkých okien. V prípade rekonštrukcií, pri ktorých nie je často možné zväčšiť okenný otvor, je obzvlášť dôležitou výhodou znížená výška rámu a krídla, čo zväčšuje plochu zasklenia a umožňuje prenikanie väčšieho množstva svetla do miestnosti. Viackomorová konštrukcia zaručuje účinnú tepelnú a zvukovú izoláciu.

Originálny a harmonický dizajn, v kombinácii s veľkým množstvom systémových riešení, ponúkajú neobmedzené možnosti výroby okien a zdôraznia tak váš vlastný štýl. Klasické elegantné línie v štíhlych profiloch s výraznými kontúrami nezlícovanej verzie zaručujú nadčasovú eleganciu.

Široká škála riešení

Systém IDEAL 4000 ponúka nesmierne široké konštrukčné možnosti. Rad Round-line, profily určené na výrobu okien pre zahraničné trhy: - taliansky, francúzsky (renovačné okná, okná typu monoblock) a holandské (Blockprofile NL) sú príkladmi možností systému, ktoré určujú jeho univerzálnosť a flexibilitu. Systém umožňuje aj výrobu exteriérových dverí.


IDEAL 4000® 85 mm

Systém IDEAL 4000 85 mm kombinuje originalitu formy s účinnosťou riešení. Absolútne dokonalé technické parametre a futuristická forma. Pri projektovaní systému IDEAL 4000 85 mm sme kládli osobitný dôraz na dizajn a tepelnú izoláciu profilu. Dokonalá zhoda prvkov a ich vzájomná kompatibilita umožnili v novom produktovom rade skombinovať mimoriadne populárny variant krídla s vonkajším tesnením so šesťkomorovým rámom s hĺbkou 85 mm, čo zaručuje optimálne parametre tepelnej a zvukovej izolácie. Dokonalý výber foriem robí z okien v tomto rade vynikajúci dizajnový prvok, vďaka ktorému získa váš interiér originálny a výnimočný vzhľad.


IDEAL 4000 85 mm Round-line

Pre tých, ktorí hľadajú jedinečné možnosti výroby okien, bol vytvorený rad Round-line vyznačujúci sa jemnou optikou a jemným zaoblením. Vďaka zaobleným obrysom majú okná veľmi atraktívny vzhľad a dokonale ladia s charakterom moderných interiérov.

IDEAL 4000 od Aluplastu

VEKA - SOFTLINE 82

VEKA - SOFTLINE 82

Trojité alebo dvojité zasklenie s hrúbkou skla 24 až 52 mm vytvára možnosť zasklenia zárubní a krídel podľa individuálnych potrieb.

IDEAL 8000 od Aluplastu

IDEAL 8000 od Aluplastu

IDEAL 8000 je kombináciou najnovších technických riešení pri dosahovaní nadpriemerných vlastností zaručujúcich teplo, ticho a výnimočnú estetiku okna. Je to ideálna ponuka pre všetkých, ktorí očakávajú pohodlie bývania na najvyššej úrovni.

IDEAL 7000 od Aluplastu

IDEAL 7000 od Aluplastu

Rad profilov IDEAL 7000 je súčasťou novej ponuky zameranej na energeticky úsporné stavby. Inštalačná hĺbka 85 mm a šesťkomorová profilová štruktúra zaručujú nadpriemerné tepelné izolačné vlastnosti.

IDEAL 4000 od Aluplastu

IDEAL 4000 od Aluplastu

Univerzálne použiteľný systém IDEAL 4000 sa hodí k modernej architektúre novostavieb bytových či rodinných domov, ako aj pri rekonštrukciách.